Šipky Winmau Steve Beaton 90% 20g soft

Kód: WU242520
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 429 Kč 1 429 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky soft Winmau Steve Beaton - Wolfram 90% , 20g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky soft , Steve Beaton - Wolfram 90% , 20g

Steve Beaton je anglický profesionální hráč šipek, který hraje na událostech PDC. V roce 1996 vyhrál BDO World Darts Championship a je bývalou světovou jedničkou.

Šipky ve zlato-modrém designu byly navrženy přímo Stevem Beatonem. Barel se silným žebrováním je navržen a vypracován pro bezpečné uchopení a skvělou kontrolu šipky při hodu a je pokrytý zlato-modrým povlakem nitridu titanu. Samozřejmostí je i logo Winmau. Šipky Winmau mají dokonalé zpracování. Jsou vyvážené na přední část.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu bez hrotu: 18g
  • Váha kompletní šipky: 20,1g
  • Délka barelu 43,2mm, průměr 7mm
  • Násadky Winmau Prism Force White medium
  • Letky Winmau Prism Alpha standard extra thick
  • Hroty Winmau Triton, plastové - závit 2BA
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 43,20 mm
Průměr barelu: 7,00 mm
Váha: 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.