Výměna plátna na kulečník – potažení kulečníku

vymena-platna-na-kulecnikuV rámci servisu a opravy kulečníkových stolů se firma Dabi zaměřuje zejména na výměnu plátna na kulečníku. Cena se odvíjí dle počtu kusů a dopravy. Od roku 1994 máme za sebou 27 let zkušenostípřes 1000 nových potažení kulečníkových stolů a spoustu spokojených a stálých zákazníků.

 

Co vše výměna plátna na kulečníku zahrnuje?

  • Odborné konzultace a pomoc při výběru vhodného plátna na kulečník.
  • Odstranění starého plátna z mantinelů a sundání mantinelů z dřevěných nosníků.
  • Výměnu potahu na kulečník – profesionální nalepení nových mantinelů a potažení kulečníkového stolu novým plátnem. Potahování se vztahuje i na ostatní kulečníkové stoly, karambol, billiard a poolové stoly s dírkami.
  • Přepravu a montáž kulečníkového stolu před potahováním.
  • V případě potřeby výkup použitého kulečníku.

 

 

potazeni-kuleniku-nove-platno-s-presnym-vyrovnanimVýběr plátna: oblíbené značky sukna

Na potahování kulečníkového stolu používáme kvalitní plátna – např. sukno značky Eurospeed, Europa, California a Simonis. Na karambol i pool si můžete vybrat z barevného vzorníku, nejčastěji se kupuje zelené či modré kulečníkové sukno. Potahujeme kulečníky v barech, restauracích, hernách, ale i v soukromých domácích hernách. Po potažení kulečníku hrací plochu vyhladíme a vyvážíme, aby se na stole dobře hrálo. Od 2 ks kulečníkových stolů získáváte slevu.

 

Servis tág a oprava elektronických terčů

Vedle potahování kulečníkových stolů nabízíme také servis tág na karambol či billiard, tj. lepení kůže a výměnu kostice. Pro elektronické terče, které máme v nabídce v e-shopu, poskytujeme náhradní díly. Oprava elektronických terčů se vztahuje pouze na terče a šipky u nás zakoupené.

 

potazeni-kulenikovych-stolu-detail-platnoPotažení kulečníku – CENA

Ceny za výměnu plátna na kulečníku se mohou měnit v závislosti na barvě a značce plátna a velikosti kulečníkového stolu. Rádi pošleme přesnou cenu potažení kulečníku předem v rámci podrobné kalkulace. Od 2 kusů kulečníkových stolů nabízíme slevy na servis i potah.

Neváhejte se nám ozvat!

                   
Tel.: 773 200 222, 605 517 265


E-mail: dabi@dabi.cz


Dabi najdete také na Facebooku.

 

Ceník potažení kulečníku