Kůže na tágo Marco Zanetti Medium/Soft 14 mm M/S

Kód: M444
Neohodnoceno
Značka: Fuji
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Skladem

Vrstvená kůže na tágo Marco Zanetti medium/soft - 14 mm 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marco Zanetti - vrstvená kůže na tágo , Medium/Soft Black - průměr 14 mm

Existují tři varianty tvrdosti: H (tvrdá), MH (středně tvrdá) a MS (středně měkká). Varianty H a MH mají 13 vrstev, zatímco MS jich má 12 - počet je vyšší než u jiných značek. Navíc je to známka vyhraněného výrobku. Vydává příjemný zvuk a její životnost je v porovnání s konkurenčními výrobky jednoznačně vyšší a kvalita zůstává dlouhodobě vysoká.

Vícevrstvá kůžička Marco Zanetti, tvrdost MS (Medium/Soft), průměr 14mm. Je výsledkem dvouleté spolupráce všestranně nadaného hráče Marca Zanettiho a korejského mistra kůže. Kůže vyrobená v Koreji je vyrobena z vybraných částí kůže z druhu japonského prasete a vyčiněna převážně složkami rostlinného původu.
Má perfektní přilnavost na křídě a vysokou kvalitu tahu a držení koule. Počet vrstev, které ji tvoří, je až 13, jsou velmi tenké a kompaktní, a to natolik, že je lidské oko jen stěží rozezná. Trvanlivost je poměrně dlouhá a její vlastnosti se díky pečlivému výrobnímu procesu v průběhu času nemění.
Na jedné straně má celobarevný potisk loga "Marco Zanetti" a na druhé straně (lepicí) je vyznačena tvrdost kůžičky.
Baleno v jednotlivých sáčcích s logem "Marco Zanetti" a grafikou proti padělání. QR kód uvedený na obalu vede přímo na webové stránky www.zanettitips.com.

  • Nalepovací  vrstvená kůže až 13 vrstev - absolutní špička mezi kůžemi.
  • Použití - profesionální pool a karambol.
  • Průměr 14 mm.
  • Exklusivní kůže vyráběná v Korei
  • Lepí se stranou označenou GLUE
  • Balení obsahuje 1 kůži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulečníkové příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
Počet vrstev: 13
Průměr: 14 mm
Tvrdost: Medium/Soft
Typ kůže: Lepená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fuji je značka špičkových vrstvených kůží na kulečníková tága vyráběných světoznámou italskou firmou Longoni. Jsme oficiální zastoupení firmy Longoni, jejíž produkty najdete v samostatné kategorii, ve které se nachází pouze značkové a originální produkty Longoni.