Šipky Winmau Andy Fordham Special editon 90% 22g soft

Kód: WU245022
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 490 Kč
Skladem

Šipky soft Winmau Andy Fordham - Wolfram 90% , 22g - Special Edition

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky soft , Andy Fordham - Special Edition - Wolfram 90% , 22g

Andrew Fordham byl anglický profesionální hráč šipek, běžně známý jako Viking. V roce 2004 vyhrál BDO World Darts Championship a v roce 1999 Winmau World Masters. Zemřel v červenci 2021 ve věku pouhých 59 let. Charismatický Viking byl bezpochyby jedním z nejpopulárnějších mistrů světa všech dob.

Stříbrný barel z 90% wolframu je krátký a torpédový. Střední část je zvýrazněna ostrými proužky s modrým povlakem nitridu titanu. V zadní části je logo Winmau.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu s hrotem: 20g
  • Váha kompletní šipky: 22g
  • Délka barelu 38,4mm, průměr 7,9mm
  • Násadky Winmau Prism Force White medium
  • Letky Winmau Prism Alpha standard extra thick
  • Hroty Winmau Triton, plastové - závit 2BA
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 38,40 mm
Průměr barelu: 7,90 mm
Váha: 22g

Andy Fordham

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.