Šipky Winmau MvG Authentic 85% 23g steel

Kód: WU144323
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 469 Kč 1 469 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky steel Winmau MvG Authentic - Wolfram 85% , 23g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , MvG Authentic - Wolfram 85% , 23g 

Michael van Gerwen je nizozemský profesionální hráč šipek. Třikrát ovládl mistrovství světa v šipkách pořádané organizací PDC. Od roku 2014 do mistrovství světa 2021 byl nepřetržitě šipkařskou světovou jedničkou. 

MvG Design Authentic oslavuje úspěch největšího světového hráče. Tento autentický MvG design s prstencovým úchopem poskytuje příjemný pocit, který si mnoho hráčů oblíbilo. Profesionální šipky od firmy Winmau s logem MvG, mistra světa Michaela van Gerwena.

  • Barel 85% wolfram 
  • Váha barelu s hrotem: 23,1g
  • Váha kompletní šipky: 24,9g
  • Délka barelu 50,8mm, průměr 6,5mm
  • Násadky Winmau Prism Force Black medium 
  • Letky Winmau MvG Prism Alpha standard extra thick
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 23g
Materiál: Wolfram 85%
Délka barelu: 50,80 mm
Průměr barelu: 6,50 mm

MvG Authentic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.