Sisalový terč Mission Samurai Infinity Black Ring

Kód: DB058
Neohodnoceno
Značka: Mission
1 389 Kč
Skladem

Sisalový terč Mission Samurai Infinity - Black Ring

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mission - sisalový terč Samurai Infinity - Black Ring

Sisalový terč je vyroben ze štětin rostliny agave sisalana, rostliny rostoucí v Africe a Jižní Americe, používané k výrobě lan a provazů. Dlouhá tenká vlákna této rostliny se stočí do tzv. koláčů (biscuits), poskládají se do oválné formy a slisují se. Potom se brousí a barví. Tyto terče jsou kvalitní a především trvanlivé

Mission Samurai Infinity je standardní soutěžní terč nejvyšší kvality s měkčím sisalovým zhutněním a ultratenkou drátěnou konstrukcí. Samurai Infinity je vyroben z nejkvalitnějšího sisalu s rovnoměrným zhutněním, což vám poskytuje méně odskoků a vyšší schopnost bodování. Ostrý úhel drátů umožňuje šipkám snadnější skluz  do bodovaných oblastí. V kombinaci s bezešvou konstrukcí bez spojů znamená méně odskoků a menší poškození šipek. Neblednoucí barvy udrží váš Samurai Infinity déle jako nový. Barvy pod osvětlením Torus 270 opravdu vynikají. Terč Mission Samurai Infinity je osazen číselníkem Infinity Number Ring a kroužkem Black Wire Number, který vylepšuje celkový vzhled terče. 

Terč je určen pro šipky s kovovými hroty.

Rozměry terče: průměr 45 cm a tloušťka 4 cm.

Součástí balení je držák terče na zeď.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg
Materiál: Sisal
Profil drátu pavouku: Trojúhelník zkosený
Průměr vnější: 45 cm

Samurai Infinity

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mission udělala obrovský boom ve světě šipek díky své ucelené řadě produktů. Pozornost společnosti Mission věnovaná detailům vedla k novým úrovním inovací v jejích produktech, jako je řada světel pro terče Mission Torus. Mission věří, že šipky jsou víc než sport: je to způsob života. Inspirují se z celého světa, aby vytvořili jedinečné produkty navržené tak, aby zlepšily výkon a zábavu každého hráče. Mezi nejznámější hráče značky Mission patří Josh ROCK, Alan SOUTAR, Ritchie EDHOUSE, Xiaochen ZONG a další.