Šipky Winmau Mark Webster 90% 20g soft

Kód: WU244420
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 949 Kč 1 949 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky soft Winmau Mark Webster - Wolfram 90% , 20g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky soft , Mark Webster - Wolfram 90% , 20g

Mark Webster je bývalý velšský profesionální hráč šipek. Hrál na akcích PDC. Webster začal svou kariéru na okruhu BDO vítězstvím na mistrovství světa v roce 2008.

Remarkovaná edice Diamond Edition od Marka Webstera kombinuje sílu technologie diamantového úchopu s klasickým a jemným designem prstencového úchopu. Výsledkem je dále vylepšená dynamika hodu a pocit ze hry.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu bez hrotu: 18,1g
  • Váha kompletní šipky: 20,2g
  • Délka barelu 45,7mm, průměr 6,6mm
  • Násadky Winmau Vecta Red Medium
  • Letky Winmau Prism Alpha Black & Red
  • Hroty Winmau Triton, plastové - závit 2BA
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 45,70 mm
Průměr barelu: 6,60 mm
Váha: 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.