Šipky Cuesoul Challenge Blue Mono 85% 26g steel
Kód: D2733Související produkty
Detailní popis produktu
Cuesoul - šipky steel, Challenge Blue - Wolfram 85% , 26g
Luxusní steelové šipky od firmy Cuesoul. Stříbrný, rovný barel z 85% wolframu má po celé délce ostrý grip a je doplněn světle modrými proužky. V zadní části je logo Cuesoul, ve střední části nápis Cuesoul.
- Barel 85% wolfram
- Váha barelu s hrotem: 26,1g
- Váha kompletní šipky: 27,7g
- Délka barelu 52,1mm, průměr 6,7mm
- Násadky Cuesoul Nylon Blue short - 2 sady
- Letky Cuesoul Challenge Board standard - 2 sady
- Hroty Standard Silver ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5057270185291 |
| Váha: | 26g |
| Materiál: | Wolfram 85% |
| Délka barelu: | 52,10 mm |
| Průměr barelu: | 6,70 mm |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Americká firma Cuesoul je přední výrobce kulečníkového a šipkového vybavení. Motto Cuesoul je „Buď jedinečný. Buď skvělý!"
