Šipky Red Dragon Dragonfly 3 95% 20g steel
Kód: RDD1892Související produkty
Detailní popis produktu
Red Dragon - šipky steel , Dragonfly 3 - Wolfram 95% , 20g
Paralelní barel s obsahem wolframu 95% s kulatými drážkami je ozdoben laserově vpracovaným logem RD. Design třetí generace přináší nejtenčí a nejpřesnější šipky.
- Barel 95% wolfram
- Váha barelu s hrotem: 20g
- Váha kompletní šipky: 21,8g short, 22g medium
- Délka barelu 48,3mm, průměr 6,2mm
- Násadky Red Dragon Nitrotech Black short + Blue medium
- Letky Red Dragon Hardcore 2 sady
- Hroty Standard Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5021921076474 |
| Váha: | 20g |
| Materiál: | Wolfram 95% |
| Délka barelu: | 48,30 mm |
| Průměr barelu: | 6,20 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Red Dragon Darts byla založena v roce 1975 dvěma vysoce kvalifikovanými a průkopnickými automobilovými inženýry, kteří se do hry zamilovali, když pracovali jako vedoucí produktoví inženýři. Brzy prozkoumali každý aspekt trhu s wolframem a rozhodli se zahájit výrobu wolframových šipek. I po více než čtyřech desetiletích se Red Dragon může pochlubit svým vlastním programem výroby wolframových šipek. Firma Red Dragon dodává své šipkové zboží do více než 100 zemí a od svého založení vyrobila miliony sad šipek. Peter WRIGHT, Gerwyn PRICE, Jonny CLAYTON, Luke HUMPHRIES, to jsou jména pevně spojená se značkou Red Dragon.
