Šipky Shot - Zen Series Roshi 90% 18g soft
Kód: D2643Související produkty
Detailní popis produktu
Shot - šipky soft, Zen Series Roshi - Wolfram 90% , 18g
Torpédový barel z 90% wolframu má jemný, příjemně ostrý grip. V zadní části je mírně prohloubená nápověda úchopu. Přesné vyrobené šipky z továrny Shot Darts na Novém Zélandu. Barely Zen mají klasické kroužkové gripování, které bude vyhovovat většině hráčů a stylů házení. Povrch barelu zakončen černým titanem o tloušťce pouhých několika mikronů.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu s hrotem: 16,6g
- Váha kompletní šipky: 18,4g
- Délka barelu 39mm, průměr 7,4mm
- Násadky Shot Eagle Claw Black midi
- Letky Shot Zen Roshi standard
- Hroty L-style Lippoint Premium Black, plastové - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 9415639064643 |
| Váha: | 18g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 39,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,40 mm |
| Tvar barelu: | Kapkovitý (Teardrop) |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka SHOT je produkt novozélandské firmy Puma Darts. Od roku 1970 vyrábí vybavení pro šipkový sport ceněné hráči z celého světa. Každá špičková wolframová šipka je stále 100% navržena, prototypována a vyrobena v továrně Shot Darts v Katikati na Novém Zélandu. Mezi nejznámější hráče této značky patří Michael SMITH, Rowby-John RODRIGUEZ, Boris KOLTSOV, Niels ZONNEVELD, nebo česká naděje Barbora HOSPODÁŘSKÁ.
