Šipky Target Japan Crux JPN Courage 90% 22g steel
Kód: TJ190509Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky steel , Courage - Wolfram 90% , 22g
Šipky Crux Courage mají mírně doutníkový barel z 90 % z wolframu s radiálními drážkami pro optimální přilnavost pro špičkovou přesnost a výkon s přírodní povrchovou úpravou pro nadčasový vzhled. Šipka má jemný, ale velmi příjemně ostrý grip.
Hroty Swiss Points jsou kompatibilní pouze s barely Target Darts Swiss Point a nelze je kombinovat s běžnými hroty pro nalisování ani s hroty se závitem 2BA.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 21g
- Váha kompletní šipky: 23,3g
- Délka barelu 43mm, průměr 7,5mm
- Letky Target K-Flex White midi No.6
- Hroty Target Swiss point Silver 26mm + klíček SP
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807089000 |
| Váha: | 22g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 43,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,50 mm |
| Grip (1-5 Max): | 2, 3 |
| Tvar barelu: | Doutníkový (Bomb) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
