Šipky Target Japan Crux JPN Courage 90% barel 19g soft
Kód: TJ210357Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky soft - Wolfram 90% , barel 19g
Šipky CRUX Courage mají kratší doutníkový barel z 90 % z wolframu s radiálními drážkami pro optimální přilnavost pro špičkovou přesnost a výkon s přírodní povrchovou úpravou pro nadčasový vzhled. Šipka má jemný, ale velmi příjemně ostrý grip.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 19,2g
- Váha kompletní šipky: 20,9g
- Délka barelu 43mm, průměr 7,5mm
- Letky Target K-Flex White midi No.6
- Hroty plastové Target Pixel White - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807088959 |
| Váha: | 19g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 43,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,50 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3 |
| Tvar barelu: | Doutníkový (Bomb) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
