Šipky Target Japan Diamond G1 Max 90% barel 18g soft
Kód: TJ210275Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky soft , Diamond - Wolfram 90% , barel 18g
Kosuzu Iwao je japonská hráčka šipek hrající na okruhu WDF.
Mírně torpédový barel z 90% wolframu je v proveden v kombinaci černo/stříbrná a má po celé délce několik sekcí. Přední část má středně ostrý grip, zadní část má podstatně ostřejší grip.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 18,1g
- Váha kompletní šipky: 20,3g
- Délka barelu 45mm, průměr 7,1mm
- Letky Target 8 White/Red No.6
- Násadky Target 8 Black midi - 26mm
- Hroty plastové Target Pixel Black - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807082179 |
| Váha: | 20g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 45,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,10 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3, 4 |
| Tvar barelu: | Kapkovitý (Teardrop) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
