Šipky Target Japan Diamond G3.5 90% barel 19,5g soft
Kód: TJ210479Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky soft , Diamond - Wolfram 90% , barel 19,5g
Kosuzu Iwao je japonská hráčka šipek hrající na okruhu WDF.
Mírně doutníkový barel z 90% wolframu je v proveden v kombinaci růžová zlatá/stříbrná a má po celé délce několik sekcí. Středová část je vybavena dvojitým diamantovým kruhovým výbrusem, symbolem řady Diamond G3.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 19,5g
- Váha kompletní šipky: 21,2g
- Délka barelu 41mm, průměr 7,5mm
- Letky Target K-Flex White midi No.6 - White logo
- Hroty plastové Target Pixel White - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807101719 |
| Váha: | 21g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 41,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,50 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3 |
| Tvar barelu: | Doutníkový (Bomb) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
