Šipky Target Japan Diamond G4 90% barel 18g soft
Kód: TJ210809Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky soft , Diamond - Wolfram 90% , barel 18g
Kosuzu Iwao je japonská hráčka šipek hrající na okruhu WDF.
Mírně torpédový barel z 90% wolframu je proveden v barevné kombinaci černá/červená/stříbrná a má po celé délce několik sekcí. Základním designem DIAMOND G4 je trojitý diamantový prsten inspirovaný vrstvením šperků. Každý ze tří diamantových prstenů má jinou hloubku a tvar drážky, což umožňuje různé úchopy a vynikající kontrolu a zároveň potlačuje prokluzování. Vrstvená struktura navíc podporuje přirozené rozpoznání polohy prstů a umožňuje stabilní uvolnění.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 18,1g
- Váha kompletní šipky: 19,7g
- Délka barelu 42mm, průměr 6,95mm
- Letky Target K-Flex Red midi No.6 - White logo
- Hroty plastové Target Pixel Black - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807107599 |
| Váha: | 20g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 42,00 mm |
| Průměr barelu: | 6,95 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3, 4 |
| Tvar barelu: | Kapkovitý (Teardrop) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
