Šipky Target Japan Endeavour G3 90% barel 19g soft
Kód: TJ210805Související produkty
Detailní popis produktu
Target Japan - šipky soft - Wolfram 90% , barel 19g
Kasumi Sato je vycházející japonská šipkařská hvězda hrající pod záštitou Target Japan.
Šipka Endeavour G3 byla navržena ve spolupráci s hráčkou Target Japan Kasumi Sato. S fialovým PVD povlakem na stříbrném 90% wolframovém těle má šipka výrazný vzhled.
Tento model je inspirován tarotovou kartou „Hvězda“, která symbolizuje naději, vedení a jasnost. Hvězdné motivy, jemné linie a tečkové vzory jsou přesně vyryty v barelu, což vede k designu, který je mystický.
Barel má rovný tvar s mírně širším průměrem a relativně krátkou celkovou délkou.
Design poskytuje pocit stability v okamžiku, kdy ji uchopíte, a generuje solidní hybnost vpřed, takže je vhodná pro širokou škálu hráčů, od začátečníků až po pokročilé. Zadní část se vyznačuje strukturou, která přechází z jemně a hustě broušených kroužků do hlubších, širších kroužků zdobených tečkami. Přední část má ozdobný výřez ve tvaru hvězdy, který poskytuje nejen vizuálně atraktivní vzhled, ale také vynikající přilnavost a protiskluzové vlastnosti.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 19,1g
- Váha kompletní šipky: 20,7g
- Délka barelu 42mm, průměr 7,2mm
- Letky Target K-Flex Purple midi No.6 - White logo
- Hroty Target Pixel Black plastové - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807105854 |
| Váha: | 21g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 42,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,20 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
Target Japan je asijská odnož světoznámé značky Target. Značka je zaměřena na podporu asijských hráčů, mezi které patří třeba legenda Paul Lim, dále Kasumi Sato, Keita Ono, Mikuru Suzuki, Harith Lim a spousta dalších.
