Šipky Unicorn Wraith Ross Smith 90% 22g steel
Kód: D4920Související produkty
Detailní popis produktu
Unicorn - šipky steel - Wolfram 90% , 22g
Ross Smith je anglický profesionální šipkař, pohybující se na okruhu PDC. V roce 2022 získal svůj první televizní titul na Mistrovství Evropy. Kromě toho několikrát ovládl turnaj ze série Players Championship.
Šipky Unicorn Ross Smith Wraith s barelem z 90% wolframu – model navržený podle přesných požadavků evropského šampiona „Smudgera“. Oficiální model přináší front-loaded profil pro optimální vyvážení a přesnost, Dvoubarevný černo-stříbrný PVD povrch pro moderní, odolný vzhled. Patentované ,,Volute" ocelové hroty drží spolehlivě v terči a šetří životnost sisalu.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu s hrotem: 22g
- Váha kompletní šipky: 23,7g
- Délka barelu 48,3mm, průměr 6,5mm
- Násadky Unicorn Gripper4 Green medium
- Letky Unicorm Wraith 100 micronů
- Hroty Volute Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5017979001889 |
| Váha: | 22g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 48,30 mm |
| Průměr barelu: | 6,50 mm |
| Grip (1-5 Max): | 4 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
Ross Smith Wraith
Legendární značka Unicorn vznikla již v roce 1937 a sídlí v anglickém Nottinghamu. Zabývá se výrobou a prodejem veškerého sortimentu pro šipkový sport. Mezi nejznámější hráče týmu Unicorn patří James WADE, Ross SMITH, Gary ANDERSON, Callan RYDZ a Madars RAZMA.
