Šipky Winmau MvG Adrenalin 90% 23g steel

Kód: WU144123
Neohodnoceno
Značka: Winmau
2 429 Kč 2 429 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky steel Winmau MvG Adrenalin - Wolfram 90% , 23g 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , MvG Adrenalin - Wolfram 90% , 23g 

Michael van Gerwen je nizozemský profesionální hráč šipek. Třikrát ovládl mistrovství světa v šipkách pořádané organizací PDC. Od roku 2014 do mistrovství světa 2021 byl nepřetržitě šipkařskou světovou jedničkou. 

Výroba šipek Adrenalin se snoubí s MvG Designem, což umožňuje Winmau vytvořit radikální funkční grip. PVD Onyx s kovově zelenými detaily šipek Adrenalin nabízí nejmódnější a nejenergičtější design, jaký byl kdy představen. Nové profesionální šipky od firmy Winmau s logem MvG mistra světa Michaela van Gerwena.

  • Barel 90% wolfram
  • Váha barelu s hrotem: 23,1g
  • Váha kompletní šipky: 24,9g
  • Délka barelu 54,6mm, průměr 6,1mm
  • Násadky Winmau Vecta Green medium
  • Letky Winmau Prism Alpha Black & Green MvG
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 23g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 54,60 mm
Průměr barelu: 6,10 mm

MvG Adrenalin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.