Šipky Winmau MvG Exact 90% 21,5g steel

Kód: WU146821-5
2 hodnocení
Značka: Winmau
1 679 Kč
Skladem

Šipky steel Winmau MvG Exact - Wolfram 90% , 21,5g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , MvG Exact - Wolfram 90% , 21,5g

Michael van Gerwen je nizozemský profesionální hráč šipek. Třikrát ovládl mistrovství světa v šipkách pořádané organizací PDC. Od roku 2014 do mistrovství světa 2021 byl nepřetržitě šipkařskou světovou jedničkou.

Nejnovější řada šipek Winmau Michael van Gerven - EXACT jsou 90% wolframové šipky v dokonalém designu. Šipky MvG Exact jsou důkazem Michaelovy extrémní vášně a snahy o dokonalost. Více než 12 měsíců vývoje, pozornost věnovaná detailům a řemeslnému zpracování je nepřekonatelná a vytváří nejunikátnější a nejpřizpůsobivější šipku, jaká kdy byla vyrobena. Navrhl je a hrál s nimi Michael van Gerwen.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu s hrotem: 21,7g
  • Váha kompletní šipky: 23,4g
  • Délka barelu 53mm, průměr 6,25mm
  • Násadky Winmau Vecta Black short 
  • Letky Winmau MvG Prism Alpha standard extra thick
  • Hroty Standard Silver ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 21,5g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 53,00 mm
Průměr barelu: 6,25 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.