Šipky Winmau MvG Vantage 90% 22g steel

Kód: WU146322
Neohodnoceno
Značka: Winmau
2 429 Kč 2 429 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Šipky steel Winmau MvG Vantage - Wolfram 90% , 22g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , MvG Vantage - Wolfram 90% , 22g

Michael van Gerwen je nizozemský profesionální hráč šipek. Třikrát ovládl mistrovství světa v šipkách pořádané organizací PDC. Od roku 2014 do mistrovství světa 2021 byl nepřetržitě šipkařskou světovou jedničkou.

Steelové šipky Winmau MvG - Vantage jsou 90% wolframové šipky v dokonalém designu. Černé barely s úpravou Onyx Performance Coating a jedinečným drážkováním zdobí zelené proužky, logo MvG a Winmau. Na barelech je také zlatá barva, která šipky dělá ještě výjimečnějšími. Stát se jedním z nejlepších šipkařů všech dob se nestane náhodou. Michael trénoval dlouhé hodiny a naházel nespočet šipek, cestoval milion mil a celý svůj život zasvětil zdokonalování svého řemesla s výsledky, které to dokazují.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu s hrotem: 22,2g
  • Váha kompletní šipky: 23,8g
  • Délka barelu 50,8mm, průměr 6,3mm
  • Násadky Winmau Vecta Black short 
  • Letky Winmau MvG Prism Delta black & silver
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 22g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 50,80 mm
Průměr barelu: 6,30 mm
Položka byla vyprodána…

MvG Vantage

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.