Šipky Winmau Whitlock Urban Grip 90% 18g soft

Kód: WU240518
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 390 Kč 1 390 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky soft Winmau Simon Whitlock Urban Grip - Wolfram 90% , 18g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky soft , Simon Whitlock Urban Grip - Wolfram 90% , 18g

Simon Whitlock je australský profesionální hráč šipek, který hraje na turnajích PDC, v letech 2004 až 2009 také hrál v BDO. 

Výrazně profilované šipky s přírodní povrchovou úpravou Urban Grip. Tyto šipky byly detailně navrženy přímo Simonem a mají perfektní přilnavost a rovnováhu. Profesionální šipky nejvyšší kategorie s barelem 90% wolframu. Velmi příjemné šipky do ruky při odhodu.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu bez hrotu: 16,1g
  • Váha kompletní šipky: 18,1g
  • Délka barelu 43,3mm, průměr 5,2-7,2mm
  • Násadky Winmau Prism Force Black medium
  • Letky Winmau Prism Alpha standard extra thick
  • Hroty Winmau Triton, plastové - závit 2BA
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 18g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 43,30 mm
Průměr barelu: 7,20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.