Sisalový terč Winmau Blade 6 Triple Core

Kód: WU3032
Neohodnoceno
Značka: Winmau
2 390 Kč
Skladem

Sisalový terč Winmau BLADE 6 Triple Core - žiletkový pavouk - certifikace PDC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - sisalový terč , BLADE 6 Triple Core PDC - žiletkový drát

Turnajový profesionální sisalový terč nejvyšší odolností a v nejkvalitnějším provedení na trhu.

Revoluční sisalová základna Triple Core doplňuje původní design Blade 6 a nabízí nejlepší kombinaci pro optimální hustotu vlákna.

Triple Core Carbon obsahuje zcela nový, patentovaný systém s bezešvým hracím povrchem a třetí vrstvou sisalu vyztuženého uhlíkovými vlákny o vysoké hustotě. Nejlepší konstrukce terče, která poskytuje optimální hustotu vláken, bezkonkurenční zachycení šipek a maximální skórování.

Číselník má zcela nový design a na světě první laserem řezaný antireflexní povrch.

Nový design i kvalita - sisalový terč Blade 6 Triple Core od Winmau je jedinečný svým provedením.
Na přiložených obrázcích je vidět způsob uchycení terče na zeď a také jak jdou na sebe jednotlivé vrstvy terče.Triple Core.
Tři různě husté vrstvy sisalu snižují šanci, že se šipka odrazí a podstatně prodlouží životnost terče.
Nové provedení ocelového pavouka - ultra tenké dráty jsou ještě o něco užší než u předchozích modelů a novinkou je zejména menší úhel náběhových hran, tentokrát jsou pod úhlem 60 stupňů - šipky se pohodlně zapichují a neodrážejí se.
Terč Blade 6 TC má aretační šroubky pro pevnější zafixování terče na stěnu. Terč má také mírně větší plochu v Double ( 9 mm2) a Triple ( 6 mm2).

Rota-Lock system - systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď.

Ocelový pavouk s žiletkovým profilem bez příchytných oček.

Terč je určen na steelové šipky s kovovým hrotem.
Vyrobeno z nejkvalitnějších sisalových vláken rostliny sisalana z Keni.

Doporučujeme zakoupit ochranu zdiva kolem terče - okruží
K profesionálnímu terči Winmau Blade doporučujeme profesionální steelové šipky.

Důležitý a výborný je také speciální koberec k terči - chrání vaše šipky, které spadnou na zem a zároveň i šipky před pádem na tvrdou podlahu.

Balení obsahuje:

Terč + ocelový závěs.

Vodováha + dohazovací tabulka

Rozměry terče: průměr 45 cm a tloušťka 4 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg

Triple

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.