Sisalový terč Winmau MvG Diamond

Kód: WU3014
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 149 Kč 1 149 Kč / 1 ks
Skladem
Sisalový terč Winmau MvG Diamond Edition - trojúhelníkový drát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - sisalový terč , Michael van Gerwen Diamond Edition - trojúhelníkový drát

Velmi kvalitní sisalový terč s trojúhelníkovým profilem drátu v designu Michaela van Gerwena je určen pro moderní hru na nejpokročilejší úrovni.

Tento terč vám přináší vylepšenou odolnost a hratelnost. 

Sisalový terč je vyroben ze štětin rostliny agave sisalana, rostliny rostoucí v Mexiku a Africe, používané k výrobě lan a provazů. Dlouhá tenká vlákna této rostliny se stočí do tzv. koláčů (biscuits), pokládají se do oválné formy a slisují se. Potom se brousí a barví. Tyto terče jsou kvalitní a především trvanlivé. Tento terč je vyroben v Keni.

Terč schválený podle standardů Světové šipkové federace je zakončen hi-viditelnými bodovými zónami.

Součástí balení držák terče na zeď.

Rozměry terče: průměr 45 cm a tloušťka 4 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.