Šipky Bullet Diesel V2 85% 23g steel
Kód: BT1100300Související produkty
Detailní popis produktu
Bullet - šipky steel, Diesel V2 - wolfram 85% , 23g
Elegantní barel z 85% wolframu s hlubokými, přesnými výřezy vykládanými silným povlakem Diesel poskytuje bezkonkurenční úchop, nulový prokluz a dokonalou kontrolu. Zadní prstencová část ztělesňuje houževnatost a přesnost. Logo Bullet je na samém konci barelu.
- Barel wolfram 85%
- Váha barelu s hrotem: 23g
- Váha kompletní šipky: 24,9g
- Délka barelu 52mm, průměr 6,95mm
- Násadky Bullet Nylon Clear Medium
- Letky Bullet Diesel standard
- Hroty Standard Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8719407132284 |
| Váha: | 23g |
| Materiál: | Wolfram 85% |
| Délka barelu: | 52,00 mm |
| Průměr barelu: | 6,95 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3, 4 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
