Šipky Bullet Fury 90% 26g steel
Kód: BT1100420Související produkty
Detailní popis produktu
Bullet - šipky steel, Fury - wolfram 90% , 26g
Rovný stříbrný barel je vyroben z 90% wolframu. Má výrazný prstencový úchop, který poskytuje skvělou kontrolu.
- Barel wolfram 90%
- Váha barelu s hrotem: 26g
- Váha kompletní šipky: 27,9g
- Délka barelu 48mm, průměr 7mm
- Násadky Bullet Nylon Black Medium
- Letky Bullet Fury standard
- Hroty Standard Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8719407132482 |
| Váha: | 26g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 48,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,00 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3, 4 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
