Šipky Bullet Monolith 90% 25g steel
Kód: BT1100370Související produkty
Detailní popis produktu
Bullet - šipky steel, Monolith - wolfram 90% , 25g
Bullet Monolith je šipka z 90% wolframu s torpédovým barelem, vyrobená pro stabilitu a přesnost. Její kompaktní profil zajišťuje hod, který je spolehlivý. Stříbrný barel je zdobený výraznými lineárními a břitkými výřezy, zvýrazněnými texturovanou pískovanou povrchovou úpravou, evokuje geologické formace vesmíru.
- Barel wolfram 90%
- Váha barelu s hrotem: 25g
- Váha kompletní šipky: 26,9g
- Délka barelu 43,5mm, průměr 7,9mm
- Násadky Bullet Nylon Black Medium
- Letky Bullet Monolith standard
- Hroty Standard Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8719407132437 |
| Váha: | 25g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 43,50 mm |
| Průměr barelu: | 7,90 mm |
| Grip (1-5 Max): | 2, 3 |
| Tvar barelu: | Kapkovitý (Teardrop) |
