Šipky Mission Rhodon 95% 21g steel
Kód: D0526Detailní popis produktu
Mission - šipky steel , Rhodon - Wolfram 95% , 21g
Tyto šipky jsou vyrobeny z prémiového 95% wolframu a mají bronzový a zlatý PVD povlak barelu. Šipka se vyznačuje unikátním úchopovým vzorem uprostřed barelu, který je vytvořen složitým obráběním, a malými drážkami s krásným zlatým PVD povlakem. V zadní části barelu je malá hladká část s laserově leptaným logem Mission, se zužujícím se profilem v přední části s nano úchopem a bronzovým PVD povlakem, který vede k hladkému černému hrotu Caliburn EVO. Šipka Rhodon je dodávána se sadou průhledných černých letek Mission Force 90 Vortex. Šipka Mission Rhodon se dodává v dárkové krabičce, která obsahuje také dvě náhradní sady letek Mission Force 90 Vortex, náhradní hroty Caliburn EVO, nástroj pro nasazování hrotů Caliburn EVO a odznak Mission.
- Barel 95% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 20,3g
- Váha kompletní šipky: 22,6g
- Délka barelu 46mm, průměr 6,95mm
- 3x letky Mission Force 90 Vortex Black - Midi No2., Short No6., Medium No. 6
- Hroty Caliburn EVO Black 32mm (2 sady), EVO Silver 38mm + klíček Caliburn
- Odznak Mission
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5057270291978 |
| Váha: | 21g |
| Materiál: | Wolfram 95% |
| Délka barelu: | 46,00 mm |
| Průměr barelu: | 6,95 mm |
| Grip (1-5 Max): | 3, 4 |
| Tvar barelu: | Doutníkový (Bomb) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Mission udělala obrovský boom ve světě šipek díky své ucelené řadě produktů. Pozornost společnosti Mission věnovaná detailům vedla k novým úrovním inovací v jejích produktech, jako je řada světel pro terče Mission Torus. Mission věří, že šipky jsou víc než sport: je to způsob života. Inspirují se z celého světa, aby vytvořili jedinečné produkty navržené tak, aby zlepšily výkon a zábavu každého hráče. Mezi nejznámější hráče značky Mission patří Josh ROCK, Alan SOUTAR, Ritchie EDHOUSE, Xiaochen ZONG a další.
