Šipky Mission Ryan Meikle 90% 21g steel
Kód: D9991Související produkty
Detailní popis produktu
Mission - šipky steel , Ryan Meikle - Wolfram 90% , 21g
Ryan Meikle ,,The Barber" je anglický profesionální hráč šipek, který hraje na akcích PDC.
První řada signature šipek Meikle od Mission je vyrobena z 90% wolframu. Rovný stříbrný barel má tři drážkované části oddělené částmi hladkého wolframu s nosem vedoucím k hladkému černému hrotu. Zadní část šipky obsahuje modře a bíle natřené kroužky jako poctu Meikleho oblíbenému fotbalovému klubu Ipswich Town, které vedou k malé hladké části s laserem vyrytým logem Mission.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu s hrotem: 21,1g
- Váha kompletní šipky: 22,8g
- Délka barelu 50,8mm, průměr 6,1mm
- Násadky Mission GripLock White midi
- Letky Mission Ryan Meikle standard
- Hroty Standard Black ocelové, lisované
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5057270292142 |
| Váha: | 21g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 50,80 mm |
| Průměr barelu: | 6,10 mm |
| Grip (1-5 Max): | 2 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Mission udělala obrovský boom ve světě šipek díky své ucelené řadě produktů. Pozornost společnosti Mission věnovaná detailům vedla k novým úrovním inovací v jejích produktech, jako je řada světel pro terče Mission Torus. Mission věří, že šipky jsou víc než sport: je to způsob života. Inspirují se z celého světa, aby vytvořili jedinečné produkty navržené tak, aby zlepšily výkon a zábavu každého hráče. Mezi nejznámější hráče značky Mission patří Josh ROCK, Alan SOUTAR, Ritchie EDHOUSE, Xiaochen ZONG a další.
