Šipky Target Bolide Envy 10 90% 21g soft
Kód: T210513Související produkty
Detailní popis produktu
Target - šipky soft , Bolide Envy 10 - Wolfram 90% , 21g
Šipky Bolide Envy kombinují moderní výkonnostní inženýrství s čistým, precizně zaměřeným designem a vytvářejí všestranné řešení. Barel modelu 10 je vyroben z 90 % wolframu. Vyznačuje se přesnými radiálními drážkami, které zajišťují konzistentní úchop, vyváženou kontrolu a plynulé hody.
Přesné obrábění radiálních drážek poskytuje jemnou zpětnou vazbu úchopu a podporuje kontrolované uvolnění a stabilní dráhu letu.
Sestavu doplňují násadky Pro Grip EVO spárované s letkami Pro Ultra Bolide Envy No.6, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly stabilní aerodynamický výkon a zároveň doplňovaly moderní estetiku šipky.
Každá sada obsahuje měsíční přístup k DartCounteru, přední světové aplikaci a globální hráčské komunitě. Sledujte svůj pokrok, soutěžte online a hrajte proti přátelům po celém světě.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 18,9g
- Váha kompletní šipky: 21,1g
- Délka barelu 53mm, průměr 6,5mm
- Násadky Target Pro Grip Evo short Black
- Letky Target Bolide Envy No.6
- Hroty Target Pixel Black plastové - závit 2BA
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807096770 |
| Váha: | 21g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 53,00 mm |
| Průměr barelu: | 6,50 mm |
| Grip (1-5 Max): | 4, 5 |
| Tvar barelu: | Rovný (Stright) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Anglická firma Target Sports Ltd., sídlící v Essexu je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců šipek a šipkového příslušenství. Pod jejími křídly hrály legendy jako Phil TAYLOR, Paul LIM, ze současných hrající legenda Raymond van BARNEVELD, dále Rob CROSS, Chris DOBEY, Adrian LEWIS, Danny BAGISH, Dimitri van den BERGH, Gabriel CLEMENS. Target je i významným podporovatelem mladých šipkařských nadějí, proto úzce spolupracuje s hráči jako Leighton BENNETT, Luke LITTLER, Sebastian BIALECKI, nebo český hráč Tomáš HOUDEK.
