Šipky Target Luke Littler SP 90% 22g steel

Kód: T190323
Neohodnoceno
Značka: Target
2 849 Kč
Skladem

Šipky steel Target Luke Littler Swiss Point - Wolfram 90% , 22g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Target - šipky steel , Luke Littler SP - Wolfram 90% , 22g

Luke Littler je anglický hráč šipek. V chlapeckých a juniorských kategoriích jen těžko hledá konkurenci a je několikanásobným mistrem světa. V roce 2023 obsadil 2. místo v sérii Development tour, díky čemuž získal profesionální kartu a kvalifikoval se na mistrovství světa organizace PDC.

Šipka Luke Littler G1, navržená společně s ‚The Nuke‘ podle jeho přesných specifikací a požadavků. Barel z 90% wolframu nabízí profil s více úchopy, sestávající z Dual Pixel Tip vpředu a ve středu barelu, který poskytuje vysoký komfort úchopu, a jemného úchopu s radiálním drážkováním v zadní části barelu. Barel je pokryt černým PVD Performance povlakem a dále propracován tak, aby byla zvýrazněna technologie Dual Pixel Tip.

Hroty Swiss Points jsou kompatibilní pouze s barely Target Darts Swiss Point a nelze je kombinovat s běžnými hroty pro nalisování ani s hroty se závitem 2BA.

  • Barel 90% wolfram
  • Váha barelu bez hrotu: 21,2g
  • Váha kompletní šipky: 23,7g
  • Délka barelu 50mm, průměr 6,5mm
  • Násadky Target Pro Grip Yellow short
  • Letky Target The Nuke Black No.6
  • Hroty ocelové Swiss points Black 26mm + klíček SP
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 22g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 50,00 mm
Průměr barelu: 6,50 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická firma Target Sports Ltd., sídlící v Essexu je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců šipek a šipkového příslušenství. Pod jejími křídly hrály legendy jako Phil TAYLOR, Paul LIM, ze současných hrající legenda Raymond van BARNEVELD, dále Rob CROSS, Chris DOBEY, Adrian LEWIS, Danny BAGISH, Dimitri van den BERGH, Gabriel CLEMENS. Target je i významným podporovatelem mladých šipkařských nadějí, proto úzce spolupracuje s hráči jako Leighton BENNETT, Luke LITTLER, Sebastian BIALECKI, nebo český hráč Tomáš HOUDEK.