Šipky Winmau MvG Aspire 80% 22g steel

Kód: WU144422
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 129 Kč 1 129 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky steel Winmau MvG Aspire - Wolfram 80% , 22g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , MvG Aspire - Wolfram 80% , 22g

Michael van Gerwen je nizozemský profesionální hráč šipek. Třikrát ovládl mistrovství světa v šipkách pořádané organizací PDC. Od roku 2014 do mistrovství světa 2021 byl nepřetržitě šipkařskou světovou jedničkou.

Aspire jsou profesionální šipky od firmy Winmau s logem MvG, mistra světa Michaela van Gerwena. Barel s logem Winmau a Michaela van Gerwena.

  • Barel 80% wolfram
  • Váha barelu s hrotem: 22,2g
  • Váha kompletní šipky: 24g
  • Délka barelu 50,8mm, průměr 6,6mm
  • Násadky Winmau MVG Design Nylon green medium
  • Letky Winmau MvG Prism Delta standard extra thick
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 22g
Materiál: Wolfram 80%
Délka barelu: 50,80 mm
Průměr barelu: 6,60 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.