Šipky Winmau Sicario 90% 20g soft

Kód: WU243620
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 869 Kč
Skladem

Šipky soft Winmau Sicario - Wolfram 90% , 20g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky soft , Sicario - Wolfram 90% , 20g 

Nejnovější, propracovaný design pro skutečné hráče. Šipky Sicario jsou vybaveny špičkovou unikátní technologií úchopu s mini mušlemi, které dávají vašim prstům
ten nejlepší pocit, díky kterému jsou tyto šipky jedinečné. Tyto nápadné šipky, doplněné trojbarevným schématem, kombinují styl, inovaci a ultramoderní výkon.
Šipky Winmau Sicario jsou 90% wolframové šipky v moderním designu. Tmavé černo-stříbrné barely zdobí červené proužky a logo Winmau. Doplněny jsou násadkami Prism Force a letkami Prism Alpha.

  • Barel 90% wolfram 
  • Váha barelu bez hrotu: 18,3g
  • Váha kompletní šipky: 20,4g
  • Délka barelu 48,3mm, průměr 6,35mm
  • Násadky Winmau Prism Force Black medium 
  • Letky Winmau Prism Alpha Red & Black
  • Hroty Winmau Triton, plastové - závit 2BA
  • Balení obsahuje 3 šipky

     

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 20g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 48,30 mm
Průměr barelu: 6,35 mm

Sicario

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.