Šipky Target Nathan Aspinall G1 SP 90% 22g steel
Kód: T190686Související produkty
Detailní popis produktu
Target - šipky steel , Nathan Aspinall G1, Swiss Point - Wolfram 90% , 22g
Nathan Aspinall je anglický profesionální hráč šipek, který v současné době hraje na akcích PDC. Jeho největším dosavadním úspěchem je titul z UK Open, který získal v roce 2019.
Šipka navržená ve spolupráci s Nathanem Aspinallem, pro zlepšení jeho výkonu a přesnosti na jeho plánované cestě k tomu, aby se stal v roce 2023 mistrem světa PDC. Dominantní 90% wolframový barel s unikátním designem se souhlasem „The Asp“ vytváří perfektní rovnováhu s několika úchopy po délce barelu, aby vyhovoval stylu Aspinallova hodu. Sada šipek je doplněna o 26mm hroty Swiss Storm Points, násadky Pro Grip, letky G1 Asp a Swiss Point klíček na hroty.
Hroty Swiss Points jsou kompatibilní pouze s barely Target Darts Swiss Point a nelze je kombinovat s běžnými hroty pro nalisování ani s hroty se závitem 2BA.
- Barel 90% wolfram
- Váha barelu bez hrotu: 21,1g
- Váha kompletní šipky: 23,6g
- Délka barelu 50mm, průměr 7,1mm
- Násadky Target Pro Grip Black short
- Letky Target 'The Asp' Black/Red No.2
- Hroty ocelové Swiss points Silver 26mm + klíček SP
- Balení obsahuje 3 šipky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šipky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5050807098811 |
| Váha: | 22g |
| Materiál: | Wolfram 90% |
| Délka barelu: | 50,00 mm |
| Průměr barelu: | 7,10 mm |
| Grip (1-5 Max): | 2 |
| Tvar barelu: | Kapkovitý (Teardrop) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Anglická firma Target Sports Ltd., sídlící v Essexu je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců šipek a šipkového příslušenství. Pod jejími křídly hrály legendy jako Phil TAYLOR, Paul LIM, ze současných hrající legenda Raymond van BARNEVELD, dále Rob CROSS, Chris DOBEY, Adrian LEWIS, Danny BAGISH, Dimitri van den BERGH, Gabriel CLEMENS. Target je i významným podporovatelem mladých šipkařských nadějí, proto úzce spolupracuje s hráči jako Leighton BENNETT, Luke LITTLER, Sebastian BIALECKI, nebo český hráč Tomáš HOUDEK.
