Šipky Winmau Aspria 22g steel

Kód: WU140922
Neohodnoceno
Značka: Winmau
2 089 Kč 2 089 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky steel Winmau Aspria - Wolfram 85/95% , 22g 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , Aspria - Wolfram 85/95% , 22g 

Profesionální šipky od firmy Winmau s novým typem gripu Axis a dvojím obsahem wolframu v barelu. Aspria Dual Core, přesně propracovaný barel, používá Axis Grip a  nejnovější CAD CAM technologii obrábění. Vyrobeno z jedinečných dvoujádrových bloků společnosti Winmau, obsahujících 95/85 % wolframu, tvoří novou éru designu šipek, řemeslného zpracování a výkonu. Zakončeno originálním pozlacením a povlakem Onyx.

Černý barel z vysoceprocentního wolframu má zlaté proužky a stříbrné frézování. Přední část barelu je z 95% wolframu, zadní část je z 85% wolframu a obsahuje logo Winmau.

  • Barel wolfram 85% zadní část / 95% přední část
  • Váha barelu s hrotem: 21,9g
  • Váha kompletní šipky: 23,7g
  • Délka barelu 50mm, průměr 6,35mm
  • Násadky Winmau Prism Force Black medium
  • Letky Winmau Prism Delta standard extra thick
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Wolfram 95/85%
Délka barelu: 50,00 mm
Průměr barelu: 6,35 mm
Váha: 22g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.