Šipky Winmau Joe Cullen Ignition 90% 21g steel

Kód: WU148321
Neohodnoceno
Značka: Winmau
1 829 Kč
Skladem

Šipky steel Winmau Joe Cullen Ignition - Wolfram 90% , 21g - novinka 2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Winmau - šipky steel , Joe Cullen Ignition - Wolfram 90% , 21g

Joe Cullen je anglický profesionální hráč šipek, který hraje na akcích PDC. V rané kariéře vyhrál tři turnaje Youth Tour a dvanáctkrát se kvalifikoval na mistrovství světa PDC, přičemž v prvním kole vyhrál pouze třikrát.

Po další skvělé sezóně je zde další řada šipek The Rockstar se zcela novou sérií Ignition, inspirovanou jeho herním stylem, který mu získal tisíce fanoušků po celém světě. Vertikálně a horizontálně frézovaný design barelu, vyrobený exkluzivně pro Cullena. Řada Ignition, kompletní v barvách Rockstar, inspiruje skvělým výkonem.

Černý barel z 90% wolframu má velmi ostrý grip a je rozdělen do tří různě frézovaných sekcí. V zadní části barelu je logo Winmau.

  • Barel 90% wolfram
  • Váha barelu s hrotem: 21,1g
  • Váha kompletní šipky: 22,8g
  • Délka barelu 50,8mm, průměr 6.25-6.6mm
  • Násadky Winmau Vecta Red short
  • Letky Winmau Prism Alpha Rockstar standard extra thick
  • Hroty Standard Black ocelové, lisované
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 21g
Materiál: Wolfram 90%
Délka barelu: 50,80 mm
Průměr barelu: 6,60 mm

Joe Cullen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Winmau byla založena v roce 1946 bývalým majorem Harrym Kicksem, který společnost pojmenoval po své manželce Winifred Maud. Již více než 70 let je společnost Winmau posedlá dokonalostí v šipkách prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Společnost Winmau vyváží své produkty do více než 70 zemí světa a je jednou z nejaktivnějších šipkových společností, pokud jde o inovace produktů a marketing. Winmau je největším světovým výrobcem sisalových terčů a wolframových šipek nejvyšší kvality. Za tímto účelem má i vlastní továrny. Winmau investuje značné prostředky do propagace hry od základních až po profesionální úroveň. Pod značkou Winmau hrály legendy tohoto sportu Dennis PRISTLEY, Andy FORDHAM, Mark WEBSTER, Bobby GEORGE, Peter MANLEY, ze současných hráčů Michael van GERWEN, Steve BEATON, Scott WAITES, Scott MITCHELL, Joe CULLEN, Simon WHITLOCK, Daryl GURNEY, Mervyn KING, Danny NOPPERT.