Šipky Target Power 8Zero 80% 21g steel

Kód: T200200
Neohodnoceno
Značka: Target
1 249 Kč 1 249 Kč / 1 ks
Skladem

Šipky steel Target Power 8ZERO Phil Taylor - Wolfram 80% , 21g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Target - šipky steel , Power 8ZERO Phil Taylor - Wolfram 80% , 21g

Phil Taylor, celým jménem Philip Douglas Taylor je bývalý anglický reprezentant v šipkách. S šestnácti tituly mistra světa je historicky nejúspěšnějším sportovcem v tomto sportu a má aktivní bilanci se všemi světovými šipkaři. 

Phil 'The Power' Taylor – s 16 tituly mistra světa a 76 dalšími velkými tituly po celém světě – je známý jako nejlepší hráč šipek všech dob. Phil ve spojení s týmem designérů společnosti Target spolupracoval na výrobě nejlepší řady šipek, jaké kdy byly k vidění. Šipka Power 8Zero je vyrobena z 80% wolframového bloku, opracovaného pomocí japonského CNC soustruhu. Poté je ručně složitě smaltována, než je kompletně vypracována, aby se vytvořil její jedinečný a složitý úchop. Přidání laserem vyleptaného loga Power 8Zero dotváří skutečně ohromující šipku.

  • Barel 80% wolfram
  • Váha barelu s hrotem: 21,1g
  • Váha kompletní šipky: 22,6g
  • Délka barelu 52mm, průměr 6,35mm
  • Násadky Target Pro Grip Black short
  • Letky Target Phil Taylor ,,Power"
  • Hroty lisované, Nickel Point
  • Balení obsahuje 3 šipky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Váha: 21g
Materiál: Wolfram 80%
Délka barelu: 52,00 mm
Průměr barelu: 6,35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická firma Target Sports Ltd., sídlící v Essexu je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců šipek a šipkového příslušenství. Pod jejími křídly hrály legendy jako Phil TAYLOR, Paul LIM, ze současných hrající legenda Raymond van BARNEVELD, dále Rob CROSS, Chris DOBEY, Adrian LEWIS, Danny BAGISH, Dimitri van den BERGH, Gabriel CLEMENS. Target je i významným podporovatelem mladých šipkařských nadějí, proto úzce spolupracuje s hráči jako Leighton BENNETT, Luke LITTLER, Sebastian BIALECKI, nebo český hráč Tomáš HOUDEK.